SKŁAD KOMISJI VIII KADENCJI


Komisja Rewizyjna

  • FilipowiczTomasz- Przewodniczący komisji
  • Gonsowski Grzegorz - Wiceprzewodniczący komisji
  • Kwiatkowski Grzegorz - członek komisji
  • Łupiński Krzysztof- członek komisji
  • Obłucka Bożena - członek komisji
  • Osiński Piotr - członek komisji


Komisja Polityki Gospodarczej

  • Wilusz Mirosław- Przewodniczący komisji
  • Maciejak Marta - Wiceprzewodniczący komisji
  • Borowski Konrad- członek komisji
  • Gawęda Justyna- członek komisji
  • Grochala Łukasz- członek komisji
  • Kania Marcin- członek komisji
  • Kwiatkowski Grzegorz- członek komisji
  • Lasek Anna- członek komisji
  • Osiński Piotr- członek komisji
  • Soszyński Bartłomiej - członek komisji
  • Wiśniewski Jerzy- członek komisji


Komisja Polityki Społecznej 

  • Wiśniewski Jerzy- Przewodniczący komisji
  • Małek Izabela- Wiceprzewodniczący komisji
  • Bobrowska Małgorzata – członek komisji
  • Kania Marcin- członek komisji
  • Kwiatkowski Grzegorz- członek komisji
  • Łupiński Krzysztof- członek komisji
  • Łyszcz Magdalena - członek komisji
  • Obłucka Bożena- członek komisji
  • Vasilopoulou Dorota- członek komisji


Komisja Polityki Przestrzennej, Rolnej i Urbanistyki

  • Kania Marcin- Przewodniczący komisji
  • Bobrowska Małgorzata- Wiceprzewodniczący komisji
  • Borowski Konrad- członek komisji
  • Filipowicz Tomasz- członek komisji
  • Gawęda Justyna- członek komisji
  • Gonsowski Grzegorz- członek komisji
  • Grochala Łukasz- członek komisji
  • Kochanowska-Cydzik Anita- członek komisji
  • Łyszcz Magdalena - członek komisji
  • Maciejak Marta- członek komisji
  • Vasilopoulou Dorota- członek komisji
  • Wilusz Mirosław- członek komisji
  • Wiśniewski Jerzy- członek komisji


Komisja Statutowa

  • Łyszcz Magdalena - Przewodniczący komisji
  • Vasilopoulou Dorota- Wiceprzewodniczący komisji
  • Bobrowska Małgorzata- członek komisji
  • Borowski Konrad- członek komisji
  • Kochanowska-Cydzik Anita- członek komisji
  • Maciejak Marta- członek komisji
  • Obłucka Bożena- członek komisji
  • Soszyński Bartłomiej - członek komisji


Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

  • Gawęda Justyna- Przewodniczący komisji
  • Borowski Konrad- Wiceprzewodniczący komisji
  • Kochanowska-Cydzik Anita- członek komisji
  • Łyszcz Magdalena - członek komisji
  • Małek Izabela- członek komisji
  • Obłucka Bożena- członek komisji
  • Soszyński Bartłomiej - członek komisji