10 czerwca Mieszkańcy Gminy Lesznowola hucznie obchodzili święto swojej gminy. Zapraszamy na fotorelację z tego wyjątkowego wydarzenia.


Festyn rozpoczął się występem najstarszego i najbardziej utytułowanego zespołu ludowego w gminie - Zespołu Śpiewaczego TĘCZA

Imprezę prowadziła dziennikarka Agata Konarska 


Na stoisku Urzędu Gminy można było otrzymać m.in. balonik i wiatraczek z herbem gminy


Ukwiecone stanowisko Biblioteki 


W namiocie Gminnego Ośrodka Kultury praca wre...Uroczyste otwarcie Święta Gminy - Wójt Maria Jolanta Batycka-Wąsik i Przewodnicząca Rady Gminy Bożenna Korlak

oraz Gość Specjalny - Erwina Ryś-Ferens


Majka jak zwykle połączyła pokolenia

a panie ze Stowarzyszenia Chinek w Polsce zachwyciły pięknymi strojami nawet Majkę Jeżowską

Wesołe miasteczko i atrakcje na placu 


Rywalizacja taty z synem


W zdrowym ciele zdrowy duch

Dziewczyny też sobie radzą 


Dorośli także chcieli biegać w kuli, ale mieściły się tam tylko dzieci


Tu robimy mydełka 


Zielono mi... 

Palce lizać...

Jeśli nie słodycze to miodekWiklinowy raj


Przy stoisku z eksperymentami cały dzień było mnóstwo dzieci


W konkursie Wiedzy o Gminie Lesznowola w tym roku rywalizowały szkoły


Pierwsze miejsce zajęła drużyna z ZSP Łazy 

Trzech facetów i babeczka, czyli Kabaret Zachodni


Nie tylko się bawimy, ale też dbamy o zdrowie
Gwiazdą wieczoru był wokalista światowego formatu - Ray Wilson 

 


Nasi SPONSORZY

Patronat medialny


Posłuchaj, zobacz, przeczytaj:

W tym roku wsparli nas SPONSORZY


RUBINOWY


Bank Spółdzielczy Ziemi Łowickiej w Łowiczu jest i będzie polskim bankiem o charakterze lokalnym, stanowiącym trwałą, wiarygodną i potrzebną instytucję finansową. Dzięki tej misji wpisał się w swoje otoczenie od początków istnienia. Już w latach 20. poprzedniego wieku zgodnie z hasłem: „miejscowy pieniądz na miejscowe cele", Bank wspomagał lokalne stowarzyszenia społeczne i organizacje. 

Bank dynamicznie się rozwija - W 2001 roku przyłączył się do niego Bank Spółdzielczy w Sadkowicach i tym samym liczba Oddziałów Banku wrosła do 13. W marcu 2017 roku do grupy 13 Oddziałów dołączył również Oddział w Lesznowoli wraz z czteroma punktami obsługi klienta: w Mrokowie, Jabłonowie, Nowej Iwicznej i Gołkowie. www.bszl.com.pl

W dniu Święta Gminy Lesznowola 10 czerwca 2017 r. Bank Spółdzielczy Ziemi Łowickiej w Łowiczu Oddział w Lesznowoli po raz pierwszy będzie spędzać razem z mieszkańcami wspólnie czas. 

   

Firma Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o. jest polskim producentem kompleksowych systemów wentylacyjnych z odzyskiem ciepła do rekuperacji domowej. Szeroki asortyment i nowoczesny park maszynowy pozwalają na zaspokojenie wszystkich potrzeb Klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.

Zdobyte liczne nagrody są potwierdzeniem innowacyjnego przedsięwzięcia, które sprawiają, że Alnor jest jedną z najszybciej rozwijających się firm z branży. 

Firma mieści się w miejscowości Wola Mrokowska, zatrudnia ponad 500-set pracowników – grono z tych osób to okoliczni mieszkańcy.

Firma Euro-Truck  z Mrokowa od ponad 25 lat prowadzi na terenie gminy Lesznowola działalność związaną z szeroko pojętą motoryzacją. Począwszy od transportu międzynarodowego, sprzedaż nowych naczep Schmitz Cargobull oraz używanych wszelkich pojazdów ciężarowych, dostawczych jak i osobowych, po wynajem krótko, średnio i długoterminowy wszelkich aut. W tym roku dedykowana do wynajmu firma Euro Rent & Finance uruchomiła wynajem również aut luksusowych  na czele elektrycznymi samochodami marki TESLA.

Na terenie Multikompleksu Euro-Truck w Mrokowie każdy przedsiębiorca czy też osoba prywatna znajdzie produkt i usługę dla siebie związaną z każdym autem. Wszelkiego rodzaju ubezpieczenia proponuje Agencja ubezpieczeniowa PZU a Multi serwisy  oferują likwidację szkód komunikacyjnych wraz z naprawami powypadkowymi, blacharsko–lakierniczymi, bieżącymi,  przeglądami czy naprawami mechaniczno-elektrycznymi  w pojazdach ciężarowych, naczepach czy autach osobowych.   
WILO SE z siedzibą w Dortmundzie jest jednym z wiodących producentów pomp i systemów pompowych do ogrzewnictwa, klimatyzacji, wentylacji, zaopatrzenia w wodę, odprowadzania i oczyszczania ścieków. Oferuje rozwiązania dla wszystkich segmentów rynku - zarówno dla techniki budowlanej, gospodarki wodno-ściekowej jak i przemysłu. W chwili obecnej WILO posiada prawie 70 oddziałów na całym świecie i zatrudnia 7 500 pracowników.

Wilo Polska działa na rynku polskim od 1994 roku. Firma została założona jako kilkuosobowy zespół, a w chwili obecnej zatrudnia ponad 80 pracowników. Do dyspozycji Klientów dedykowane są trzy działy sprzedażowe – każdy z silnym wsparciem technicznym: Dział Building Service Inwestycje, Dział Building Service Dystrybucja oraz Dział Inwestycji Komunalnych, jak również serwis na terenie całego kraju. Siedziba Wilo Polska znajduje się w Lesznowoli. 


  


McCormick Polska  to producent znakomitych przypraw i musztard, które oferuje pod markami Kamis i Galeo. Firma jest obecna w Polsce od 2011 roku. Zakład produkcyjny i główna siedziba firmy mieści się w Stefanowie.  W 2016 roku marka Kamis obchodziła Jubileusz 25-lecia.  

Poznaj firmę  i jej produkty - www.kamis.pl  https://www.facebook.com/KamisZycieZeSmakiem

Browar Jabłonowo to rodzinna firma z siedzibą w Jabłonowie, uznany producent piwa i laureat licznych nagród. 

Browar powstał w  1992 roku i dziś obchodzi 25-lecie. Jednak tradycje piwowarskie tej firmy sięgają znacznie głębiej, bowiem przodkowie założycieli Browaru Jabłonowo już w XIX wieku posiadali znane browary na warszawskim Powiślu.  

Poznaj firmę i jej produkty - http://jablonowo.pl/


SZMARAGDOWY 


Misją firmy Zdalny Serwis sp. z o.o. jest zapewnienie i utrzymanie najwyższego wskaźnika dostępności funkcji przemysłowego znakowania lub automatycznego etykietowania poprzez dostarczanie specjalistycznych rozwiązań obejmujących urządzenia oraz usługi w zakresie ich wdrożeń, monitoringu oraz serwisu technicznego. Poznaj firmę i jej produkty - http://www.zdalnyserwis.net.pl/


FIRMY HANDLOWE z WÓLKI KOSOWSKIEJ 
Service Box to Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów z Piaseczna. Firma świadczy m.in. usługi z zakresu serwisu ogumienia, 

warsztatowego i klimatyzacji. Zaprasza również do nowej myjni bezdotykowej. Poznaj firmę i jej produkty -  http://www.serwisbox.pl/ .

 Bank Spółdzielczy w Piasecznie - PS Bank jest zrzeszony w Banku Polskiej Spółdzielczości. Zobacz wizytówkę Banku