Podczas minionego weekendu 11-12 września 2021 r. w Gminie Lesznowola miały miejsca 3 sportowe wydarzenia. Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile i zapraszamy na fotorelację z imprez!


Pierwszym wydarzeniem weekendu był Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Lesznowola GD Dance Show 2021, który odbywał się w sobotę 11 września w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Łazach, ul. H. Słojewskiego 1. Zawody sportowe
z udziałem par tanecznych z całej Polski trwały od samego rana, a najlepsze pary wystąpiły podczas Gali Wieczornej prowadzonej przez
p. Iwonę Pavlović. Dla Mieszkańców gminy wstęp na Galę był bezpłatny. Po rocznej przerwie spotkaliśmy się na 12 edycji turnieju, która była równie udany jak poprzednie!

Kolejne wydarzenia odbyły się w niedzielę 12 września i były to II Mistrzostwa Gminy Lesznowola w Amatorskim Kajakowaniu na terenie stawu w Mysiadle przy ul. Osiedlowej oraz impreza z okazji 20-LECIA KS WALKA KOSÓW na boisku piłkarskim w Kosowie przy ul. Karasia 40. Obie imprezy wystartowały o godz. 11.00. 

W Mysiadle zawodnicy zmierzyli się w 7 konkurencjach m.in. (jedynka męska i żeńska, dwójka męska i żeńska, sztafeta mieszana, 2K + 2M). Na miejscu organizatorzy przygotowali dmuchańce dla najmłodszych oraz grill i watę cukrową. 

W Kosowie dla wszystkich zainteresowanych czekał Turniej piłkarski roczników 2010 i 2012 oraz mecz pokazowy zespołu KS WALKA KOSÓW. Dodatkowo organizatorzy przygotowali liczne atrakcje dla dzieci, zabawy przy muzyce oraz małą gastronomię. 


GD DANCE SHOW 2021 

fot. K. Sobolewska
II Mistrzostwa Gminy Lesznowola w Amatorskim Kajakowaniu

fot. R. Skorek


20-LECIE KS WALKA KOSÓW