Specjalistyczny dowóz Mieszkańców gminy na szczepienia przeciwko COVID-19 realizowany jest przy współpracy z Komendą Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie oraz z firmą TOMAG z Pruszkowa.


Przypominamy, że zgłoszenia osób mających trudności w samodzielnym dotarciu do punktów szczepień przeciwko COVID-19, w tym osób niepełnosprawnych, przyjmujemy:

  • najpóźniej 3 dni przed planowanym szczepieniem,
  • od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00-15.00 
  • pod numerem naszej gminnej infolinii (22) 708 91 96. 

Pracownicy obsługujący infolinię odpowiedzą również na Państwa pytania dotyczące szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2. 


Uwaga! Zgodnie z decyzją Wojewody Mazowieckiego transport może być realizowany na obszarze gminy. W wyjątkowych przypadkach, gdy szczepienie będzie wykonywane poza granicami naszej gminy, realizujemy transport nie dalej niż 20 km od granic gminy Lesznowola.


Na zdjęciach samochód przewożący osoby niepełnosprawne do punktów szczepieńWięcej informacji na temat szczepień przeciw COVID-19 znajduje się na stronie https://www.gov.pl/web/szczepimysie oraz pod numerem 989 (bezpłatna, całodobowa infolinia Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19).