Lesznowola przystąpiła do projektu "Wspieraj lokalnie" realizowanego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych, dzięki czemu Mieszkańcy gminy mają możliwość rozliczenia deklaracji PIT za 2020 rok za pomocą specjalnie utworzonego, bezpłatnego programu.

KLIKNIJ w link https://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-gminy-lesznowol... i przejdź do rozliczenia PIT-u.
Dzięki projektowi "Wspieraj lokalnie" można nie tylko szybko i łatwo rozliczyć podatek. Program umożliwia również przekazanie 1% naszego podatku dla organizacji, która posiada status Organizacji Pożytku Publicznego na terenie Gminy Lesznowola. Rozliczenie podatku z programem PITax Łatwe podatki  to nie tylko szansa wsparcia lokalnych organizacji, to także, poprzez wpisanie adresu zamieszkania Gminy Lesznowola, sposób na to, aby wpływy z podatku dochodowego od osób fizycznych trafiły z powrotem do Mieszkańców gminy.

Lista organizacji i sąsiadów potrzebujących naszego wsparcia znajduje się również w zakładce Dla niepełnosprawnych - sprawdź TUTAJ.


https://www.lesznowola.pl/assets/lesznowola/media/files/d68cc1f6-7e74-45c0-8cba-18fdec2f441f/przechwytywanie-pit-lokalnie.PNG