W związku z epidemią koronowirusa usługi nieodpłatnej pomocy prawnej oraz poradnictwa obywatelskiego w 2021 roku będą w dalszym ciągu realizowane w sposób zdalny.
W celu uzyskania porady w formie telefonicznej należy przesłać informację z wnioskiem o kontakt telefoniczny lub mailowy na adres e-mail:

podając tematykę wnioskowanej porady, numer telefonu kontaktowego, adres mail do prowadzenia korespondencji poradniczej.

Po wpływie wniosku na wskazany w zgłoszeniu numer telefonu lub adres e-mail skontaktuje się prawnik lub doradca obywatelski udzielający nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego.

Dla osób, które nie dysponują środkami technicznymi umożliwiającymi przesłanie wniosku, o którym mowa powyżej,uruchomione zostały również numery telefonów pod którymi mają możliwość uzyskania telefonicznej porady.

W Lesznowoli punkt działający zdalnie mieści się w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w Magdalence. Telefon 509 358 460 jest czynny codziennie w godz. 13.30 - 17.30 od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy. Wniosek o pomoc można przesłać również na adres e-mail: biuro@fundacjaepb.pl


WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT BEZPŁATNEGO PORADNICTWA PRAWNEGO W ROKU 2021  - NA STRONIE STAROSTWA POWIATOWEGO W PIASECZNIE: