Informujemy, że spis przez telefon to rozwiązanie stworzone z myślą o rolnikach, którzy nie posiadają komputera i dostępu do Internetu. Jest to metoda w pełni bezpieczna i wygodna – można się spisać w domu, bez konieczności kontaktu z osobami z zewnątrz. 

Wystarczy zadzwonić na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99. Infolinia działa 7 dni w tygodniu w godzinach 8.00-20.00. Przed sięgnięciem po telefon warto przygotować wszystkie dokumenty związane z prowadzeniem gospodarstwa rolnego i mieć je przy sobie.

Najważniejszą i obowiązkową metodą spisową Powszechnego Spisu Rolnego 2020 jest samospis internetowy (aplikacja jest dostępna na stronie https://spisrolny.gov.pl/). Jednak użytkownicy gospodarstw rolnych, którzy nie dysponują komputerem lub dostępem do Internetu
i nie skorzystają ze stanowiska komputerowego utworzonego dla nich w Gminnym Punkcie Spisowym, mogą się spisać przez telefon.

Rolnikom o możliwości spisu telefonicznego będą od 16 września przypominać rachmistrze. Jeżeli zdarzy się taki telefon to warto skorzystać z ich propozycji i wypełnić od razu formularz spisowy. W przypadku pytań lub wątpliwości co do tożsamości i uprawnień rachmistrza, należy zadzwonić na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99 i zweryfikować te informacje.

Więcej informacji o spisie na stronie https://spisrolny.gov.pl

POZOSTAŁE STRONY Z INFORMACJAMI O SPISIE ROLNYM 2020!

Gminny Punkt Spisowy! - https://www.lesznowola.pl/news/aktualnosci/2020/20...

Powszechny Spis Rolny 2020 - Komunikat! - https://www.lesznowola.pl/news/aktualnosci/2020/20...

Kto musi wziąć udział? - https://www.lesznowola.pl/news/aktualnosci/2020/20...

SPIS ROLNY - o co zapyta rachmistrz? - https://www.lesznowola.pl/news/aktualnosci/2020/20...

SPIS ROLNY - infolinia spisowa - https://www.lesznowola.pl/news/aktualnosci/2020/20...

Rolniku, przygotuj się do spisu! - https://www.lesznowola.pl/news/aktualnosci/2020/20...