W tym miejscu znajdą Państwo komunikaty dotyczące funkcjonowania lokalnych ośrodków zdrowia i Szpitala Św. Anny w Piasecznie.
Koronawirus - komunikat Szpitala Św. Anny w Piasecznie
Komunikat Szpitala Św. Anny dla kobiet w ciąży i pacjentek oddziału ginekologiczno-położniczego


 Nocna i świąteczna opieka medyczna - informacja Szpitala Św. Anny w Piasecznie 


Informacja dla pacjentów dotycząca zakażeń koronawirusem (SARS-CoV-2) 

- wytyczne Szpitala Św. Anny w Piasecznie 


Jeżeli pacjent podejrzewa u siebie zakażenie koronawirusem najpierw kontaktuje się z infolinią a następnie udaje się do szpitala zakaźnego lub szpitala wskazanego przez sanepid.

Pacjent z podejrzeniem zakażenia koronawirusem nie powinien zgłaszać się bezpośrednio na izbę przyjęć szpitala w Piasecznie bez wcześniejszego kontaktu z sanepidem. Szpital św. Anny nie jest na liście podmiotów na które nałożono stan podwyższonej gotowości do przyjmowania pacjentów z podejrzeniem zakażenia koronawirusem (SARS-CoV-2).

INFOLINIE

Tel. 609-299-647 Całodobowy numer alarmowy do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Piasecznie

Tel. 800-190-590 Całodobowy numer uruchomiony przez Narodowy Fundusz Zdrowia

Ponadto informacje dotyczące zakażeń koronawirusem oraz postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia, jak również zaleceń dla osób udających się lub powracających z terenów występowania koronawirusa - SARS-CoV-2 dostępne są na następujących stronach internetowych:

Informację można uzyskać również drogą mailową wysyłając wiadomość na adres: koronawirus@pssewawa.plFunkcjonowanie Ośrodków Zdrowia w Magdalence i w Mrokowie

 Informacje NZOZ SALUS