Franciszka, Malwiny, Władysława

Święta ×
Potrzebna pomoc dla Ukrainy!

Potrzebna pomoc dla Ukrainy!

Zapraszamy Państwa do włączenia się do akcji pomocowej dla DZIECI  ze wschodniej Ukrainy. Akcją objęte są dzieci z Łysyczańskiego Centrum Rehabilitacji, Domu Dziecka oraz internatu z Sewerodonecka oraz Artemiwskiego Centralnego Powiatowego Szpitala.

 

UWAGA na parwowirozę!

UWAGA na parwowirozę!

W ubiegłym tygodniu u psa przebywającego na terenie Władysławowa wykryto Parwowirozę - ciężką, zakaźną chorobę psów i innych psowatych.

 

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Zachęcamy Pracodawców i Przedsiębiorców planujących szkolenia zawodowe do skorzystania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego będącego w dyspozycji Powiatowego Urzędu Pracy w Piasecznie.

 

ZMIANY W DOWODZIE OSOBISTYM

ZMIANY W DOWODZIE OSOBISTYM

Z dniem 1 marca 2015 roku weszły w życie nowe przepisy dotyczące dowodów osobistych, a co za tym idzie nowego wzoru dowodu osobistego. Zachęcamy do zapoznania się z ulotką informacyjną dotyczącą zabezpieczeń nowego dokumentu.

PLAN GOSPODARKI NISKOEMISYJNEJ  - Wypełnij Ankietę

PLAN GOSPODARKI NISKOEMISYJNEJ - Wypełnij Ankietę

W związku z przystąpieniem Gminy Lesznowola do opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej, konieczne jest dokonanie inwentaryzacji źródeł ciepła, emisji gazów cieplarnianych i zużycia energii w budynkach znajdujących się w obrębie gminy dlatego uprzejmie Państwa prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej zamieszkiwanego przez Państwa budynku. Przeprowadzenie ankietyzacji odbędzie się w okresie marzec – maj 2015r.

Aktualności

[1]  [2]    następna strona »

[1]  [2]    następna strona »