Marii, Marzeny, Ryszarda

PIT ×
Rusza akcja szczepienia lisów

Rusza akcja szczepienia lisów

Od 28 kwietnia do 11 maja trwa akcja szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko WŚCIEKLIŹNIE. Szczepionka będzie zrzucana z samolotów na kompleksami leśnymi, polami oraz łąkami.

 

 

„Różni ale Równi”

„Różni ale Równi”

Serdecznie zapraszamy do Urzędu Gminy Lesznowola na wystawę prac plastycznych uczniów klas drugich Szkoły Podstawowej w Lesznowoli, organizowaną w ramach projektu „Różni ale Równi”. Wystawa czynna od 28 kwietnia.
 

Zaproszenie na szkolenie

Zaproszenie na szkolenie

UWAGA - zapraszamy na pierwsze posiedzenie Komisji, podczas którego odbędzie się obowiązkowe szkolenie dla członków Obwodowych Komisji Wyborczych.

 

 

Maria Jolanta Batycka-Wąsik Samorządowym Menedżerem Regionu!

Maria Jolanta Batycka-Wąsik Samorządowym Menedżerem Regionu!

Znamy już wyniki X edycji ogólnopolskiego rankingu Filary Polskiej Gospodarki gazety Puls Biznesu. Wójt Gminy Lesznowola zajęła trzecie miejsce na Mazowszu otrzymując wyróżnienie dla liderów jednostek samorządu terytorialnego.

 

Las już rośnie!

Las już rośnie!

W sobotę 11 kwietnia posadziliśmy - wspólnie z niepełnosprawnymi osobami ze Stowarzyszenia Dobra Wola - las.   Zobacz galerię fotografii z wydarzenia.

 

 

 

 

PLAN GOSPODARKI NISKOEMISYJNEJ  - Wypełnij Ankietę

PLAN GOSPODARKI NISKOEMISYJNEJ - Wypełnij Ankietę

W związku z przystąpieniem Gminy Lesznowola do opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej, konieczne jest dokonanie inwentaryzacji źródeł ciepła, emisji gazów cieplarnianych i zużycia energii w budynkach znajdujących się w obrębie gminy dlatego uprzejmie Państwa prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej zamieszkiwanego przez Państwa budynku. Przeprowadzenie ankietyzacji odbędzie się w okresie marzec – maj 2015r.

Aktualności

[1]  [2]    następna strona »

[1]  [2]    następna strona »