Bogny, Walerii, Witalisa

PIT ×
Rusza akcja szczepienia lisów

Rusza akcja szczepienia lisów

Od 28 kwietnia do 11 maja trwa akcja szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko WŚCIEKLIŹNIE. Szczepionka będzie zrzucana z samolotów na kompleksami leśnymi, polami oraz łąkami.

 

 

„Różni ale Równi”

„Różni ale Równi”

Serdecznie zapraszamy do Urzędu Gminy Lesznowola na wystawę prac plastycznych uczniów klas drugich Szkoły Podstawowej w Lesznowoli, organizowaną w ramach projektu „Różni ale Równi”. Wystawa czynna od 28 kwietnia.
 

Zaproszenie na szkolenie

Zaproszenie na szkolenie

UWAGA - zapraszamy na pierwsze posiedzenie Komisji, podczas którego odbędzie się obowiązkowe szkolenie dla członków Obwodowych Komisji Wyborczych.

 

 

Maria Jolanta Batycka-Wąsik Samorządowym Menedżerem Regionu!

Maria Jolanta Batycka-Wąsik Samorządowym Menedżerem Regionu!

Znamy już wyniki X edycji ogólnopolskiego rankingu Filary Polskiej Gospodarki gazety Puls Biznesu. Wójt Gminy Lesznowola zajęła trzecie miejsce na Mazowszu otrzymując wyróżnienie dla liderów jednostek samorządu terytorialnego.

 

Las już rośnie!

Las już rośnie!

W sobotę 11 kwietnia posadziliśmy - wspólnie z niepełnosprawnymi osobami ze Stowarzyszenia Dobra Wola - las.   Zobacz galerię fotografii z wydarzenia.

 

 

 

 

PLAN GOSPODARKI NISKOEMISYJNEJ  - Wypełnij Ankietę

PLAN GOSPODARKI NISKOEMISYJNEJ - Wypełnij Ankietę

W związku z przystąpieniem Gminy Lesznowola do opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej, konieczne jest dokonanie inwentaryzacji źródeł ciepła, emisji gazów cieplarnianych i zużycia energii w budynkach znajdujących się w obrębie gminy dlatego uprzejmie Państwa prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej zamieszkiwanego przez Państwa budynku. Przeprowadzenie ankietyzacji odbędzie się w okresie marzec – maj 2015r.

Aktualności

Okres: 00-2125

Pokazy WUSHU w Mysiadle

Już w najbliższą niedzielę 15 marca zapraszamy do CEiS Mysiadło na widowiskowe pokazy i naukę podstawowych technik WUSHU (Kung - Fu).

 

 

13.03.2015 Czytaj więcej

Wsparcie w ramach dużego bonu – edycja 2015

POLSKA AGENCJA ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI działając na podstawie Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 2 grudnia 2006 r. w sprawie udzielania przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości pomocy finansowej niezwiązanej z programami operacyjnymi (Dz. U. Nr 226 poz. 1651, z późn. zm.)

ogłasza nabór wniosków w ramach programu Wsparcie w ramach dużego bonu.

 

Program skierowany jest do mikro i małych przedsiębiorców prowadzących działalność produkcyjną posiadających siedzibę, a w przypadku przedsiębiorcy będącego osobą fizyczną – miejsce zamieszkania, na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

12.03.2015 Czytaj więcej

Dwa psy odłowione w Mysiadle

Dwa młode (ok. 1 rok) psy zostały odłowione w Mysiadle przy ul. Różanej w dniu 06.03. 

Więcej informacji pod nr telefonu: 22 708-91-28 Referat Ochrony Środowiska i Rolnictwa

09.03.2015 Czytaj więcej

OBWIESZCZENIE WÓJTA GMINY LESZNOWOLA

dot. wszczęcia postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na budowie ulicy Malinowej w m. Stefanowo i Warszawianka.

05.03.2015 Czytaj więcej