Marka, Wiktoryny, Zenona

Taneczny weekend w Łazach

Taneczny weekend w Łazach

Już w najbliższy weekend 28 - 29 marca zapraszamy Państwa na wyjątkowy, niepowtarzalny show taneczny - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego GD Dance Show!

 

Bezpłatne konsultacje w sprawie dotacji unijnych

Bezpłatne konsultacje w sprawie dotacji unijnych

 

Mobilny Punkt Informacyjny w Gminie Lesznowola

Zapraszamy do skorzystania bezpłatnych konsultacji w sprawie możliwości pozyskania środków unijnych, które odbędą się w najbliższy czwartek 26 marca w Świetlicy Gminnego Ośrodka Kultury w Łazach przy ul. Przyszłości 8 w godz. 10-14.

UWAGA na parwowirozę!

UWAGA na parwowirozę!

W ubiegłym tygodniu u psa przebywającego na terenie Władysławowa wykryto Parwowirozę - ciężką, zakaźną chorobę psów i innych psowatych.

 

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Zachęcamy Pracodawców i Przedsiębiorców planujących szkolenia zawodowe do skorzystania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego będącego w dyspozycji Powiatowego Urzędu Pracy w Piasecznie.

 

ZMIANY W DOWODZIE OSOBISTYM

ZMIANY W DOWODZIE OSOBISTYM

Z dniem 1 marca 2015 roku weszły w życie nowe przepisy dotyczące dowodów osobistych, a co za tym idzie nowego wzoru dowodu osobistego. Zachęcamy do zapoznania się z ulotką informacyjną dotyczącą zabezpieczeń nowego dokumentu.

PLAN GOSPODARKI NISKOEMISYJNEJ  - Wypełnij Ankietę

PLAN GOSPODARKI NISKOEMISYJNEJ - Wypełnij Ankietę

W związku z przystąpieniem Gminy Lesznowola do opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej, konieczne jest dokonanie inwentaryzacji źródeł ciepła, emisji gazów cieplarnianych i zużycia energii w budynkach znajdujących się w obrębie gminy dlatego uprzejmie Państwa prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej zamieszkiwanego przez Państwa budynku. Przeprowadzenie ankietyzacji odbędzie się w okresie marzec – maj 2015r.

Aktualności

Okres: 00-2125

Zapraszamy na zawody JUDO

14-15 lutego odbędzie się XI Ogólnopolski Turniej JUDO Dzieci i Młodzików o Puchar Wójt Gminy Lesznowola. Serdecznie zapraszamy do Mysiadła - wstęp WOLNY.

05.02.2015 Czytaj więcej

Winter Rally w Lesznowoli

W niedzielę 8 lutego na parkingach wokół Urzędu Gminy w Lesznowoli rozegrana zostanie widowiskowa SUPER PRÓBA o Puchar Wójt Gminy Lesznowola w ramach 11. edycji Winter Rally 2015

 

05.02.2015 Czytaj więcej

Suczka odłowiona w Lesznowoli

  Suczka ratlerek w wieku około 2 lat. Jest zadbana. Odłowiono w Lesznowoli przy ul. Sportowej w dniu 02 lutego 2015 r. 

Więcej informacji pod nr telefonu: 22 708-91-28 Referat Ochrony Środowiska i Rolnictwa

04.02.2015 Czytaj więcej

INFORMACJA

w sprawie wyniku naboru kandydatów organizacji pozarządowych na członków komisji konkursowych w ramach otwartych konkursów ofert na zadania publiczne realizowane przez organizacje pozarządowe w 2015r. w Gminie Lesznowola

04.02.2015 Czytaj więcej

OBWIESZCZENIE WÓJTA GMINY LESZNOWOLA

Wójt Gminy Lesznowola informuje, że wydano decyzję środowiskową dla przedsięwzięcia polegającego na budowie i eksploatacji urządzenia umożliwiającego pobór wód podziemnych o zdolności poboru wody nie niższej niż 10m3/h – ujęcie wód podziemnych – studnia głębinowa Nr 2 znajdująca się na terenie Zakładu Action S.A. na dz. nr ew. 88/1 w m. Zgorzała.

02.02.2015 Czytaj więcej

OBWIESZCZENIE STAROSTY PIASECZYŃSKIEGO

w dniu 28.11.2014 r., zostało wszczęte postępowanie w sprawie wydania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dotyczącej budowy ulicy Zdrowotnej i ulicy Ludowej, budowa kanalizacji deszczowej, przebudowa sieci NN, budowa oświetlenia ulicznego, usunięcie kolizji w sieci telefonicznej w miejscowości Marysin, gm. Lesznowola

28.01.2015 Czytaj więcej

Pies odłowiony w Łazach

Niekastrowany samiec w wieku około 4-5 lat, błąkał się w Łazach przy ul. Łączności.

Odłowiony w dniu 22 stycznia 2015 r.

Więcej informacji pod nr telefonu: 22 708-91-28 Referat Ochrony Środowiska i Rolnictwa

26.01.2015 Czytaj więcej

OGŁOSZENIE

o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu planu zagospodarowania przestrzennego gminy Lesznowola dla części obrębu Wilcza Góra (rejon ul. Jasnej, Przyleśnej, Anielskiej i Rajskiej)

26.01.2015 Czytaj więcej