Emmy, Flory, Romana

Wybierz język:

Bezpłatny angielski dla Mieszkańców gminy

Bezpłatny angielski dla Mieszkańców gminy

W imieniu Centrum Szkoleniowego MASTERLANG zapraszamy  mieszkańców Gminy Lesznowola do wzięcia udziału w projekcie „Mazowiecka Akademia języka angielskiego”, w ramach którego odbędą się bezpłatne kursy języka angielskiego na różnych poziomach.  

WŁADYSŁAWÓW - utrudnienia w ruchu i zmiany w komunikacji

WŁADYSŁAWÓW - utrudnienia w ruchu i zmiany w komunikacji

W związku z przebudową ulicy Wojska Polskiego we Władysławowie, w sobotę 22.11 zostanie zamknięta ta ulica na odcinku od ul. Zielonej do ul. Masztowej. Prace zaplanowano do 10.12.2014r.

SZLACHETNA PACZKA zaprasza do współpracy darczyńców

SZLACHETNA PACZKA zaprasza do współpracy darczyńców

Drużyna SZLACHETNEJ PACZKI poszukuje darczyńców z rejonu naszej gminy. W imieniu organizatorów - Stowarzyszenia Wiosna - zachęcamy do włączenia się w świąteczną akcję i pomoc dla potrzebujących.

Projekt BUDŻETU na 2015 rok

Projekt BUDŻETU na 2015 rok

Uprzejmie informujemy, iż projekt Budżetu Gminy Lesznowola na rok 2015 oraz projekt Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2015-2024 dostępne są do wglądu w Biurze Rady Gminy - pok. nr 107, I piętro - w godzinach pracy Urzędu.

PODSUMOWANIE WYNIKÓW WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH 2014

PODSUMOWANIE WYNIKÓW WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH 2014

Poniżej przedstawiamy zestawienie oddanych głosów, wygenerowane na podstawie protokołów otrzymanych z systemu PKW.

W zakładce "WYBORY SAMORZĄDOWE 2014", znajdują się skany protokołów podpisane przez członków komisji TKW.  LINK

Aktualności

ZSP im. Jana Pawła II w Łazach

Dnia 18 maja b.r. w ZSP w Łazach odbyła sie uroczystość nadania imienia szkole. Zespół Szkół nosi od tego dnia imię Jana Pawła II.

Odsłonięcia rzeźby dokonała Pani Wójt Maria Jolanta Batycka-Wąsik. Rzeźba Jana Pawła II została wykonana przez Panią Zofię Wolską - artystę rzeźbiarza. Pani Wolska osobiście wręczała taką rzeźbę Ojcu Świętemu podczas jednej z jego wizyt w Polsce. Na świecie są tylko trzy takie rzeźby - jedna znajduje się w Muzeum Watykańskim, druga w Wadowicach, a trzecia w szkole w Łazach. Fundatorami jej byli mieszkańcy gminy Lesznowola.
26.05.2006 Czytaj więcej

II MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY

   Dnia 9 maja b.r. w Przedszkolu w Lesznowoli odbył się II Międzyprzedszkolny Konkurs Ekologiczny.
   Celem spotkania było podsumowanie wiadomości zdobytych w ciągu całego roku szkolnego na zajęciach w grupach oraz pokazanie dzieciom, że to od nas samych zależy stan przyrody i że to właśnie my ludzie-dorośli i dzieci kształtują środowisko.
   Organizatorami konkursu były nauczycielki: p.Katarzyna Zańko, p.Elżbieta Rusinowska i p.Milena Wodzińska. Panie przygotowały quiz, zagadki oraz różnego rodzaju konkurencje sprawnościowe o tematyce ekologicznej.
   W zabawie brały udział dzieci oraz nauczycielki z przedszkoli w Mysiadle, Zamieniu, Kosowie i Jastrzębcu.
   Gośćmi imprezy byli: Wójt Gminy Lesznowola - pani Maria Jolanta Batycka-Wąsik, Sekretarz Gminy - pani Mariola Uczkiewicz-Kampczyk oraz wiceprzewodniczący Rady Gminy Lesznowola - pan Ryszard Dusza.
   Uwieńczeniem konkursu był występ artystów "Duo-Espresso" oraz wspólny poczęstunek, przygotowany przez pania z obsługi przedszkola w Lesznowoli.

Składamy podziękowania sponsorom:
- Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli,
- Sklep Spożywczy "Delikatesy" w Lesznowoli,
- Adam i Katarzyna Krupińscy,
- Monika i Zbigniew Rajkowscy,
- Lilianna i Marek Pintara,
- Małgorzata i Wiesław Mulik,
- Włodzimierz i Hanna Konkowscy,
- Firmie "AZALIA"
i rodzicom

Organizatorzy Konkursu Ekologicznego

26.05.2006 Czytaj więcej